План лекційних заходів на листопад 2018 року

Найсвіжіші новини:

У № 16 (135) випуску рубрики «Новини науки і техніки» читайте: про внесення змін до законів про відновлювану енергетику, конкурсний відбір наукових і науково-технічних розробок, запровадження кластера в Україні, нове в роботі Інституту ока та тканинної терпії Академії медичних наук України (інтерв’ю з директором Н.В. Пасечніковою), створення контролера для незрячих людей, надшвидкий потяг Ілона Маска, старт європейської місії для джослідження Меркурія, випуск електрокар у Китаї, Забуті імена.

31968257 1471926872951199 7736849925467537408 n

Шановний Василю Степановичу! Від мені Товариства «Знання» України сердечно вітаємо Вас як українського політика, народного депутата України 5 і 6 скликань, колишнього міністра і мера Львова, відомого громадського діяча, науковця і поета зі славним ювілеєм – 60-річчям від дня народження!

Високо цінуємо Ваш внесок як гідного сина героїв УПА, заслуженого юриста України, у зміцнення і захист незалежності та державної цілісності України, збагачення її духовних цінностей, розвиток української культури, у поширення наукових знань, спрямованих на національно-патріотичне виховання молоді, шефську допомогу в зоні АТО!

Товариство «Знання» України щиро бажає Вам, дорогий Василю Степановичу, доброго здоров’я, родинного достатку, святкового настрою, великого людського щастя, нових творчих звершень на благо і славу рідної України!

З глибокою повагою

Президент Товариства «Знання» України,
президент НАПН України,
академік НАН України В.Г.Кремень

Голова правління Товариства«Знання» України,
президент Університету сучасних знань,
член-кореспондент НАПН України В.І.Кушерець

Учений секретар правління Товариства «Знання»
України, заслужений журналіст України В.Ф.Василашко

8 травня 2018 року