План лекційних заходів на березень 2020 року

Найсвіжіші новини:

Лекційні заходи Товариства "Знання" України, передбачені планом на 17-31 березня ц.р., у зв'язку із заходами протидії загрозі коронавірусу відміняються і, по змозі, будуть пізніше проведені, про що громадськість повідомимо додатково.

116133915 1457243014468351 5029107425783775711 nДорогий Іване Михайловичу! Від Товариства "Знання" України, освітян країни сердечно вітаємо Вас з Днем народження! Високо цінуємо Вас як всесвітньо відомого сіяча знань про Україну, правозахисника радянських часів, академіка НАН України, Героя України, видатного вітчизняного вченого і діяча культури, другого Міністра культури України, талановитого письменника, мужнього борця за розвиток і утвердження української мови!

Дякуємо Вам за багаторічну співпрацю з Товариством в духовному та інтелектуальному збагаченні, патріотичній насназі громадян України!

Засвідчуючи щиру повагу до Вас, велике бажання бачити, чути і читати Вас, бажаємо Вам як славному сину України доброго здоров"я, снаги і наснаги, мирного, сонячного неба, родинного щастя, подальшого творчого довголіття, нових звершень у невтомній праці в ім'я України!

Президент Товариства "Знання" України,

президент НАПН України,академік НАН України В.Г.Кремень

Голова правління Товариства "Знання" України,

президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України,

доктор фіолософських наук, професор В.І.Кушерець

Учений секретар Товариства "Знання" України,

віце-президент Університету сучасних знань,

заслужений журналіст України В.Ф.Василашко

26 липня 2020 року.