Колектив досить відомого колись в Україні львівського «Електрону» як виробника телевізорів нещодавно демонстрував новий виріб – перший в Україні електробус моделі Е19101. Це сучасний екологічний транспорт нового покоління.

За оцінками фахівців і експертів, електробус - майбутнє міського транспорту в Україні. Адже електротранспортні засоби – тролейбуси і трамваї – це екологічно безпечні і низько затратні в обслуговуванні та ремонті. Електротранспортні засоби найбільш комфортні у порівнянні з іншими.

Львівський електробус розрахований на одночасне перевезення сотні пасажирів, має пристосування для полегшення користування ним особам з обмеженими можливостями. Він розвиває швидкість до 70 км/год, проїжджає 200 км без підзарядки батарей, обладнаний системою клімат-контролю. Перші три електробуси курсуватимуть у Львові. Із збільшенням фінансування на розвиток електротранспорту в містах країни, виробництво їх збільшиться.

На «Електроні» також завершується доробка п’ятисекційного низько- підлогового ширококолійного трамваю Т5В64, що виготовляється для використання в столиці України (за матеріалами ЗМІ).