12 липня 2019 року в Університеті сучасних знань (далі - УСЗ) відбулось вручення дипломів випускникам!

Виступи у конференц-залі Київського планетарію УСЗ супроводжувались показом фільму про університет, з відбраженням позитивних змін, що відбуваються з омолодженням кадрів викладачів.

У заході взяли участь: В.І.Кушерець, голова правління Товариства «Знання» України, президент УСЗ, член кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України; В.А Глушко, перший заступник голови правління Товариства, віце-президент УСЗ; В.Ф.Василашко, учений секретар Товариства, віце-президент УСЗ, заслужений журналіст України; Ю.А.Ведєрніков, ректор УСЗ, професор; В.В.Неволов, професор, заслужений діяч мистецтв України, голова Київської міської організації Товариства, ведучий урочистого зібрання.

Василь Кушерець привітав студентів із врученням дипломів, насамперед від президента Товариства і президента НАПН України, академіка НАН України Василя Кременя. У виступі він підкреслив значення сучасних знань, необхідність оволодіння ними, потребу в удосконаленні навчального процесу з урахуванням передового зарубіжного досвіду, розповів про нові досягнення університету. президент УСЗ відзначив також найуспішніших студентів: Кравченко Каріну, Солоху Єлизавету, Дейнеко Дарину, Мельничук Надію та вручив їм золоті медалі Товариства Знання України.

Наказ про завершення навчання та присвоєння студентам відповідних професійних кваліфікацій оголосила завідувач денного відділення Світлана Швидченко.Дипломи молодших спеціалістів вручила випускникам коледжу його директор, кандидат педагогічних наук Тетяна Петровська, яка подарувала присутнім також свої вірші у власному виконанні.Випускникам Університету дипломи бакалаврів вручив ректор університету, професор Юрій Ведєрніков.

Всі випускники отримали дипломи та посвідчення «Амбасадор сучасних знань» з напутніми словами президента УСЗ В.І.Кушерця!

Щирі слова вдячності викладачам за навчання в УСЗ висловили: Негрішна Вікторія, Солоха Єлизавета, Лукіних Ганна, Шевчук Алла та Беліменко Роман.

Учасники заходу залишили свої письмові послання у майбутнє на дошці відгуків. Пропонуємо на пам’ять фотознімки учасників урочистого зібрання: «Випускний 2019 року.»

Василь Василашко, учений секретар ВГО Товариство «Знання» України