ПЛАН організаційних, культурно-просвітницьких і культурно-освітніх заходів на перше півріччя 2022 р.

Найсвіжіші новини:

30 вересня, у середу, о 15 годині в конференц-зал Товариства "Знання" України відбудеться творча зустріч студентів УСЗ з молодими київськими художниками і бесіда мистецтвознавця та журналіста Людмили Дмитрівни Черватюк про захист культурної спадщини столиці України.

volodymyr bilinsky

Сьогодні представники Товариства «Знання» Украіни, Національноі спілки письменників Украіни, Спілки офіцерів Украіни, інших організацій з глибоким сумом попрощалися з провідним світочем знань Украіни, талановитим письменником, лауреатом літературноі преміі імені Івана Франка, глибоким дослідником і відкривачем невідомоі історіі Украіни Володимиром Броніславовичем Білінським.

Володимир Білінський - автор бетселерів «Украіна-Русь», «Краіна Моксель, або Московія» та «Мокква ординська», які відкривають правду і розвіюють шовіністичні міфи про минуле Росіі.

Від Товариства «Знання» прощальне слово сказав голова правління Товариства Василь Кушерець, а також Василь Василашко як ведучий багатьох його лекційних заходів. Закликали дивитися відеозаписи виступів нашого найкращого лектора на Сайті Товариства «Знання», на лекціі якого йшли відгуки з усього світу. Від НСПУ хилюючі слова сказали про Володимира Білінського Борис Пономаренко, Володимир Петрук, Валентина Козак та інші.

Відзначали діяльність Володимира Броніславовича і як активного, мужнього члена ОУН. Поспівчували родині, побажали царства небесного покійному.

Квіти на могилу відомого українського вченого і просвітника Володимира Іларіоновича Шинкарука. У день народження. Вічна йому пам'ять!

5

 

«Прощай, немытая Россия, страна рабов, страна господ. И вы, мундиры голубые, и ты, им преданый народ». Ці слова Михайла Лермонтова нині на слуху, напевно, у кожного жителя України. Якщо до них додати сучасні оцінки російським агресорам, які лунають по всього світу: «убивці»,«головорізи», «душогуби», «каїни» тощо, то в результаті отримаємо образ Росії, як «імперії зла». Вона накрила нашу країну хвилями ненависті та зла, які, як назвав відомий російський гострослівник, «возбуждают низменные страсти, чтобы русский украинца убивал». Як можна, при цьому, уявляти, що ми є братами «русского народа», з наголосом на слові «менший брат».

МИ вступили у третє тисячоліття нової ери після драматичних подій страшного ХХ століття, його жахів та злочинів світових та континентальних війн, репресивного тоталітаризму, Чорнобильської трагедії тощо. Але це не зупинило реалізації нашої волі та надії і скоро ми радісно відчули торжество Гімна української ідентичності:

В своїй хаті своя й правда
І сила, і воля.

У період сучасної війни діяльність нашої організації перейшла у режим онлайну. Ми намагалися комунікувати з усіма членами нашої організації і постійно спілкувалися . Але протягом п"яти тижнів ми не могли зв"язатися з жодним членом сім'ї нашої співробітниці. І лише вчора, нарешті, нам вдалося вийти на звязок з ними.

Вся Україна живе з певністю у перемозі над російськими загарбниками! Військова перемога не виникає сама по собі. Вона може базуватись лише на перевазі духу. Як й інші перемоги, зокрема, економічні, технічні, культурні тощо.

22 березня весь християнський світ відзначає День 40 Святих.
Сенс цього свята вписується в нинішню нашу реальність. Йдеться про хоробрих і святих українських воїнів, які стійко протистоять сатаністській російської орді. Вони проявляють таку ж воїнську та громадянську мужність відважних витязів, як і воїни із міста Севастії,, не зрадивши ні своєму народові, ні своїй вірі!

З подивом почув, що 71% росіян гордяться війною, яку розв"язала Росія проти України?
Спочатку подумалось, що це фейк, яку запустила російська монопольна урядова пропагандистська індустрія, щоб якимсь чином зберегти Путіна та його брехню.

Я підтримую зв"язки з багатьма донеччанами. Починаючи з колишніми членами футбольних команд гірничих технікумів, так званого, західного і східного і Донбасу (в кінці шестидесятих років минулого століття були такі футбольні турніри, де я брав участь). Тісні зв"язки залишаються і нині з освітянами, просвітянами, відомими вченими Донецької та Луганської областей. На цей час всі вони, з їхніх слів, зазнають величезних фізичних та моральних страждань.

Вибірні побажання та настанови російським загарбникам, які взяті з текстів на українських парканах та плакатах ( лише культурний, інтелігентний варіант)

Російські "олив"яні солдати"! Тікайте з України! Поки вас не перетворили в цинкові гроби!
Темний через російську пропаганду, солдате! Не стріляй по світлим цілям!
Російський солдате! Путін посилає тебе на смерть для себе! Він же людоїд!
Російський солдате! Путін - це "звір із бездни." Він посилає тебе туди ж! На той світ! Ти згоден?
Російський солдате! Невже ти думаєш, що крокувати з Путіним в прірву - це дуже круто?
Російський солдате! А чи ти розумієш, що ти посланий в Україну
для справжнього" вигорання на службі"?

Масштабна війна, яку розпочала Росія проти українського народу, спричинила йому нестерпні страждання, лиха, болі, сльози, печалі ... Ще більша біда в тому, що війна поступово перероджується у світову. Хіба це не свідчить про безумство "звіра із прірви Росії", сатанізму, як серйозну загрозу всьому людству та його існування? Ця гидота вже поширюється та гіперактивізується.

(10.3.2022 р.) перемовини Міністра закордонних справ Д.І. Кулеби з Міністром закордоних справ РФ С.В. Лавровим розкрили брудну, брехливу (Росія не нападала на УкраЇну), хижацьку натуру! Для нас й усього світу це означало, що йти на МИРОВУ з агресором та терористом неможливо, бо отримуємо третю МИРОВУ ВІЙНУ ! Така нині реальність. Якщо ми гуртом, спільними силами, об"єднаними зусиллями не викорінюємо цю гидоту, то не врятуємо світ від сатанизму, при якому спасіння нікому не буде. І в першу чергу для росіян. Чогось нерішучі політики хором заговорили, що вони не знають, що в голові Путіна?! Але ж він відкрито заявив про, те що він (вони), з якогось дива, попаде (чи попадуть) в рай, а всі інші - в ПЕКЛО?! Світ не хоче АПОКАЛІПСИСУ! Підтриймаймо УКРАЇНУ! Не допустимо АРМАГЕДОНУ!

Голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань,

член-кореспондент НАПН України,доктор філософських наук, професор В.І. Кушерець

Видатний німецький філософ Карл Ясперс для означення переходу від ранніх до розвинутих цивілізацій, від міфологічного до раціонального та системного філософського світогляду ввів термін осьового часу. Він тривав з 800 по 200 р. до Н.Х. в Греції, Римі, Палестині, Індії, Китаї. Світ після цього вибрав курс на прогрес людства.

Росіяни.християни. божевільний Путін веде всіх нас у прірву.

Обіцяючи натиснути "червону кнопку".
Зачинившись у бункері подібно до Гітлера.
Він готовий на все! Врятуйте себе та весь світ.
Суспільство "Знання" України!
Россияне.христиане. безумный Путин ведёт всех нас в бездну.
Обещая нажать "красную кнопку".
Закрывшись в бункере подобно Гитлеру. он готов на все! Спасите себя и весь мир.

Общество "Знание" Украины!

Россияне! Славяне! Мы, украинцы, призываем вас к здравому, самостоятельному мышлению, а не пропаганде, которую вам навязывает ваша безумная верхушка используя свою - ложную информацию. В. Путин и ваша политическая верхушка посылает на бойню ваших детей. Только за неделю войны в Украине количество убитых приближается к числу погибших в Афганистане. Свободолюбивый украинский народ ведет справедливую войну, он не покорится путинским порядкам, которые Россия хочет навязать Украине, поставив при власти своего «украинского Кадырова». За что именно должны умирать вы и ваши дети? Исполнять бердовые идеи В. Путина, которые противоречат реальности и элементарному здравому смыслу. В. Путин стал военным преступником. Он узурпировал власть в России, попирает права и свободы человека в своей стране, нарушает Конституцию РФ и нормы международного права, развязывает войны с соседними государствами, поддерживает по всему миру преступные политические режимы и политических экстремистов, раскачивает ситуацию во всем мире. Своими преступными действиями В. Путин превратил два наибольших дружеских славянских народов у врагов. Напав на Украину, В. Путин перешел красную черту, поэтому практически весь мир объединился против России чтобы себя защитить, видя в России угрозу для себе. В итоге Россия превратился в страну изгой. Поддерживая В. Путина, российский народ обрекает себя на нищету, голод, гибель тысяч и десятки тысяч россиян, подвергает себя угрозе быть уничтоженным в ядерной войне. Зачем вам все это? Слушайте и смотрите объективную информацию. Думайте сами, делайте верные выводы и правильный выбор!!!

 

Общество "Знание" Украины!

Россияне, христиане! «Гибридная война», которую В. Путин начал против Украины еще в марте 2014 года, переросла в феврале 2022 года в открытую широкомаштабную военную агрессию России против Украины.

Провозглашая цель защитить народ Донбасса и русскоязычное население от мифичных бандеровцев и украинских нацистов, российские войска фактически стерли с лица земли такие населенные пункты как Станица Луганская, Щастя, Волноваха в Донецкой та Луганской областях. Разрушаются и на грани уничтожения находится русскоязычный город Харьков и другие города Юго-Востока, которые стойко сопротивляются «русским освободителям». Бомбят Киев, духовную святыню православного мира, удел Богородицы, а также все другие украинские города. Обвиняя украинцев в фашизме и нацизме, русские солдаты в действительности поводятся как немецко-фашистские оккупанты в 1941-1944 гг. Они убивают стариков, женщин и детей. Украинцы сплотились и встали на защиту своей Родины и вынуждены убивать российских солдат, многие из них христиане, а некоторым из них исполнилось только-что 18-20 лет.

изображение viber 2022 03 05 19 47 58 721

Украинский народ ведет справедливую войну, он не покорится путинским порядкам, которые Россия хочет навязать Украине, поставив при власти своего «украинского Кадырова». Поэтому жертвы пойдут на десятки, и возможно сотни тысяч невинных людей. Безумный план В. Путина за два дня покорить Украину провалился, война набирает затяжного характера, и она может в будь-какое время перерасти в третью мировою с использованием ядерного оружия. Фактически В. Путин сошел с ума, он обещает нажать "красную кнопку" и начать ядерную войну. И ядерный шантаж В. Путниа когда-то может привести к всемирной катастрофе. Россией руководит военный преступник В. Путин, который боится своего народа, спрятался в своем бункере, а также спрятал свою семью в надежном месте. А сотни тысяч и миллионы россиян могут поплатится не только своим духовным и материальным благополучием, а даже своими жизнями. Очень многое сегодня зависит от христиан России, которые должны покорится прежде всего Иисусу Христу. За свое молчание, малодушие, или поддержку и даже участие в военных преступлениях, российские христиане вскоре поплатятся восстановлением антихристианских порядов в России и такими новыми гонениями, которых еще не знал мир. Именно христиане России и Украины совместными усилиями должны остановить антихристианскую тиранию, войну, восстановить мир, прекратить вражду между нашими народами. И особенна важная в этом роль христиан России.

Украинцы обращаются к Вам: вспомните, что именно Иисус Христос есть Царь на царями, и Господь над господами! Выполните своей долг перед своим Господом, спасите себя и весь мир от уничтожения.

Общество "Знание" Украины!

ТОВАРИСТВО «ЗНАННЯ» УКРАЇНИ

ЛЕКТОРІЙ

Запрошуються усі бажаючі та небайдужі!

«РІК ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ»

ПРОЕКТ «СКОВОРОДА - 300»:

Діяльність Херсонської філії Всеукраїнського народного університету українознавства імені Григорія Сковороди

Назва: Сковорода - 300

Час: 22 Лютого 2022 15:00 AM Київ

Посилання на конференцію
https://us02web.zoom.us/j/89822845426?pwd=ZDRjT2ZwSGxWdHVOSExRYjhZOWZNZz09

Ідентифікатор конференції: 898 2284 5426
Код доступу: 1111

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ

Презентація видання Тараса МАРУСИКА «30 років Незалежності: мовні акти, які змінюють Україну»,
21.02.2022, 14.00
Конференц-зал УСЗ (ауд.313)

Запрошені:
Тарас Марусик

Микола Тимошик, професор Київського національного університету культури і мистецтв, д.ф.н.

Ігор Сліденко, суддя Конституційного суду України, д.ю.н., доцент

Алла Ярова, доцент кафедри журналістики та філології Сумського державного університету, к. ф. н.

Мовне питання в незалежній Україні від самого початку було нагальною потребою, великою цінністю державної політики, яка набула державного статусу в останні роки існування СРСР. За 30 років Україна пройшла тернистий шлях від ухвалення закону «Про мови в Українській РСР», відповідно до якого українська мова стала єдиною державною, до ухвалення першого закону про українську мову – «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

В книжці зібрані статті й есеї автора з його гострим, аргументованим і чесним поглядом на мовну політику за останні 10 років. Своїм професійним вивченням і прогнозуванням мовної ситуації автор здобув авторитет кваліфікованого експерта і був одним із доповідачів на слуханнях в Конституційному суді України з мовного питання.

Головує: голова правління Товариства «ЗНАННЯ» України, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор Василь КУШЕРЕЦЬ

ТОВАРИСТВО «ЗНАННЯ» УКРАЇНИ

ЛЕКТОРІЙ

«Трибуна вченого»

Розпочинає курс пізнавальних лекцій про славетних українських вчених

«До 100-річчя великого українського математика Остапа Парасюка»

Лектор: Шендеровський Василь Андрійович – провідний науковий співробітник Інституту фізики НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор, дійсний член НТШ

Ведучий: Кушерець Василь Іванович – голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, професор, доктор філософських наук, заслужений діяч науки і техніки України

18 лютого 2022 року

Початок о 12:00

Вхід вільний

Аудиторія № 313 (Ст. м. «Олімпійська», вул. В. Васильківська,57/3)

Орієнтовний план
організаційних, науково-просвітницьких і культурно-освітніх заходів ВГО Товариство «Знання» України на I півріччя 2022 року.
І. Підготувати на розгляд президії Товариства «Знання» України, правління Товариства наступні питання організаційної та науково-методичної роботи Товариства:
1. Про відзначення 20-річчя Університету сучасних Товариства «Знання» України.
Січень 2022 року.
Відповідають: Кушерець В.І., Василашко В.Ф., Мороз А.С., Мосьондз С.О., Ведєрніков Ю.А., Алтухов В.М., Неволов В.В., Харлан А.А., керівники господарських служб Товариства.
2. Про підсумки фінансової діяльності правління Товариства «Знання» України і організацій Товариства в 1921 році.