Відбулося чергове засідання президії товариства «Знання» України. Проаналізували роботу товариства в другому півріччі 2021 року. Визначилися з основними напрямками роботи в 2022 році. Одним із пріоритетних завдань вбачаємо більш масштабне залучення молодих людей до діяльності товариства.

269728756 2714816025490475 8964235820160580176 n

26.08.2020 р. відбулася президія ВГО Товариство "Знання" України.

Перше питання: "Про проблеми, перспективи розвитку та невідкладні заходи щодо вдосконалення діяльності планетаріїв ВГО Товариство "Знання" України". З доповіддю виступив віце-президент ВГО Товариство "Знання" України, голова правління Товариства, президент Університету сучасних знань В.І. Кушерець. Співдоповідав заступник голови правління Товариства, віце-президент Університету сучасних знань А.С.Мороз.
Другим було питання:"Про підсумки роботи в 2019-2020 навчальному році Університету сучасних знань ВГО Товариство "Знання" України та напрямки його розвитку".

За звітний період від засідання президії у листопаді 2019 року правління Всеукраїнської громадської організації Товариство «Знання» України здійснювало подальшу роботу на виконання рішень VІІІ з’їзду Товариства та постанов президії Товариства.

Про орієнтовний план головних організаційних, науково-просвітницьких і культурно-освітніх заходів ВГО Товариство «Знання» України в першому півріччі 2020 року.

ЗАВАНТАЖИТИ ПОСТАНОВУ

ЗАВАНТАЖИТИ ПЛАН

Перед засіданням президії Василь Кремень, Президент НАПН України привітав з ювілейним днем народження головного редактора журналу «Трибуна» Валентину Меншун і вручив їй медаль імені Григорія Сковороди за багаторічну й сумлінну працю.

Ми, делегати й учасники VIII з’їзду Товариства «Знання» України, перейняті турботою про сталий соціально-економічний і культурний розвиток країни, реалізацію її Європейського вибору, забезпечення цивілізованого рівня життя людей, – не можемо не звернутися до всіх громадян, владних структур із закликом, найтісніше сконсолідуватися для потужнішого суспільного поступу, ефективного захисту Вітчизни від імперського реваншу Росії, брехні і диверсій її режиму разом з її «п’ятою колоною»; закликаємо повсюдно викорінювати корупцію, не піддаватися провокаціям на розкол, наклепи і розбрат в нашій спільноті, пам’ятаючи патріотизм і велику інтелектуальну, мобілізаційну спромогу нашого наукового просвітництва, 70-річчя якого ми відзначаємо разом з 150-річчям Українського просвітництва.