Щоб зробити напій молодості в себе вдома, вам не доведеться шукати в лісі рідкісні трави чи ягоди.

Відмінно виглядати після важкого дня вам допоможе чудодійний напій «Омолодження». Для його приготування потрібно змішати 100 грамів цитринного соку, розвести його 200 грамами теплої води. В цю суміш додати дві столові ложки розмелених горіхів і дві столові ложки рідкого меду. Все перемішати і випити не кваплячись.

За інформацією британського видання Mirror, науковець Джудіт Ріс з обсерваторії Макдональд Техаського університету заявила, що виявила космічний об'єкт - астероїд, що загрожує зіткненням із Землею. Він може зіткнутися із Землею у жовтні 2017 року і спричинити значний руйнівний вплив.

Нещодавно у Відні відбулося засідання Європейської асоціації «Дунайська соя». В цій організації налічується 170 членів із 15 країн Європи. Діяльність організації реалізується в рамках європейської стратегії у напрямку об'єднання всіх учасників європейського ринку не-ГМО сої – виробників, переробників, споживачів, торгівельних мереж, науково-дослідних інституцій, з метою забезпечення розвитку ринку не-ГМО сої у Дунайському регіоні, розвитку міжнародних селекційних, дослідницьких програм, програм моніторингу та контролю, посилення бізнес-відносин на етапах виробничо-збутового ланцюга, а також стратегій протеїнової безпеки Європи.

За повідомленням Української корпораціїї аграрного бізнесу (УКАБ), методика «Сигнали корів» застосовується в 45 країнах світу і дозволяє фермерам значно підвищити ефективність молочного бізнесу.