На сайті «Subscribe.Ru. Лікування. Здоров'я» аналізуються найновіші напрями розвитку медичної науки під загальним заголовком «Вилікувати все». Вибрано сім центральних трендів в інноваційній медицині і пов'язаний з ними бізнес.

Діри не обов'язково знищують всю матерію, що потрапляє до них, завдяки існуванню так званої «стіни вогню» із квантів високої енергії, в результаті чого навіть крупні об'єкти, такі як Земля, можуть бути «поглинуті» ними. Про це заявляє фізик у статті, розміщеній в електронній бібліотеці Корнельського університету.

Японці винайшли будинок, який може не тільки виробляти енергію, але й накопичувати її. Крім того, що він позитивно впливає на екологію, ще й дозволяє заощаджувати кошти.

heny ravlykivРавлики мають вражаючу здатність сповільнювати на період сплячки процес свого старіння. Дослідники з Австралії хочуть знайти гени, які контролюють цей процес, сподіваючись, що у майбутньому це дозволить продовжувати життя людям.

Як стверджує молекулярний біолог з Університету Саншайн Кост Скотт Каммінс, деякі равлики можуть збільшувати завдяки сплячці тривалість життя з 3 до 23 років. Якщо перенести це на вік людини, то тривалість її життя могла б зрости з 70 років до 500.