Ця рослина, вочевидь, багатьом відома. Російською мовою її називають «можжевельник».

Це – вічнозелене дерево або кущ із сімейства кипарисових, що існує на планеті близько 50 мільйонів років. У сприятливих умовах ялівець росте від 600 до 3000 років. Тобто, є дерева, які проклюнулися із насіння ще до Різдва Христового.

Ялівець давно славиться своїми лікувальними властивостями. Ним лікують шкірні хвороби, туберкульоз, астму. Ялівець діє заспокійливо на нервову систему, знімає стреси.

У Волинській обласній клінічній лікарні створена потужна матеріальна база, що полегшує медикам боротьбу за життя та здоров’я людини. Тут вже діє програма «Волинькард», за якою у двох медичних центрах – обласній лікарні і в комунальному закладі «Луцька міська клінічна лікарня» хворі-сердечники отримують висококваліфіковану допомогу.

14 вищих навчальних закладів та Харківський планетарій стали ініціатором вечірнього дійства, яке назвали фестивалем «Ночі науки».

Розпочалося це дійство з Харківського національного медичного університету імені В.Н. Каразіна, де в зазначену вечірню годину зібралися старшокласники, студенти, та малеча з батьками.

У кількох засобах масової інформації 19-21 жовтня з’явилися повідомлення на тему пошуку позаземних цивілізацій.

Астрономи з посиланням на Spase.com, про що повідомляє Лента.ру, розпочали перевірку зірки КІС 8462852 в сузір'ї Лебедя на наявність там позаземних цивілізацій.