Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у науково - практичній конференції «Гуманістичні ідеї у творчості В.І. Шинкарука: історія та виклики сучасності. XVІ Шинкаруківські читання», яка проходитиме на базі Університету сучасних знань. Проведення конференції дає можливість обговорити різні інтерпретації минулого та їхній вплив на сучасність, оприлюднити результати пілотних наукових досліджень, спрямованих на виявлення проблем суспільства в сучасних українських реаліях.
До участі в роботі конференції запрошуються вітчизняні та зарубіжнівчені,науковці, викладачі, дослідники, студенти, аспіранти, здобувачі. Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.
Форма участі у конференції: очна та дистанційна.
Перша сесія – 22 квітня 2021 року

ЗАВАНТАЖИТИ

165403606 1649643128561671 2628978256067619292 nЗ великим сумом, зі сльозами на очах і з болем у серці сповіща-ємо, що нині, 27 березня, раптово помер славний син України, світоч знань українських, один з найближчих друзів і невтомних лекторів Товариства «Знання» України, завідувач кафедри сло-в'янської філології і загального мовознавства Київського міжнародного університету, заслужений діяч науки і техніки України, відмінник освіти України, член НСПУ, член Центрального правління і Головної ради Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, лауреат літературних премій імені Бориса Грінченка, імені Івана Огієнка та імені Дмитра Нитченка, професор Іван Пилипович Ющук (народився 1932 року).

Ще вчора радів подякою з Краматорська за подаровану ним книжку «Наша мова - наша історія", мав утіху, що в нього, автора 20 підручників і сотень книг та публікацій з питань мови, вийшла підсумкова книжка «Мова – найбільший скарб», що в «Урядовому кур’єрі» опублікована третя його стаття про українську мову, що він ще вчора в онлайн-режимі провів лекцію зі студентами, домовився з "Просвітою", щоб відклали "Знанню" 20 книг для надсилання захисникам України у прифронтову зону – і раптом «Швидка допомога» не встигла помогти.

Висловлюємо найсердечніші співчуття дочці Ларисі і сину Олегу, внукам Олі І Михайлу, яких він бавив і ростив, іншим родичам і друзям з такою страшною втратою. Прощайте, дорогий Іване Пилиповичу! Божої ласки Вам у тих світах, вічної, світлої пам’яті!

З великим болем -

В.Г.Кремень, президент Товариства "Знання" України, президент Національної академії педагогічних наук України, академік НАН України.

В.І.Кушерець - голова правління Товариства "Знання" України, президент Університету сучасних знань Товариства, член-кореспондент НАПН України.

В.Ф.Василашко, учений секретар Товариства "Знання" України, письменник, заслужений журналіст України.

27 березня 2021 року.

 

dibrovВід імені членів президії Товариства «Знання» України, працівників і активістів Товариства висловлюємо щире співчуття родині Анатолія Савелійовича Діброва, лекторам Одещини у зв’язку з болісною втратою – його відходом у засвіти. Збережемо в пам’яті серця Анатолія Савелійовича як талановитого, невтомного просвітника, ініціативного організатора науково-просвітницької діяльності, кандидата економічних наук, голову правління Товариства «Знання і вміння» міста Одеси. Бажаємо царства небесного, світлої, вічної пам’яті незабутньому Анатолію Савелійовичу Діброву!

В.Г. Кремень, президент Товариства «Знання» України, президент НАПН України, академік НАН України.

В.І. Кушерець, голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України.

В.Ф.Василашко, учений секретар Товариства «Знання» України.

unnamedlebed

Висловлюємо глибоке співчуття члену президії Товариства «Знання» України, головному бухгалтеру правління, ветерану Товариства Вікторії Іванівні Лебідь, з болісною, непоправною втратою - відходом у засвіти дорогого їй чоловіка, з яким вона прожила, як з рідним, усе життя, відомого будівельника, що будував і ремонтував дороги Києва, - Івана Федоровича Лебедя! Висловлюємо щирі співчуття жалю і працівнику Товариства, його сину Юрію Івановичу, а також сину Валерію Івановичу, всій родині - з великим горем! Бажаємо від членів президії, колективу правління Товариства незабутньому Івану Федоровичу царства небесного, вічної, світлої пам’яті.

Президія Товариства «Знання» України.

20 березня 2021 року.

 

logotip Logo UMK image 3 L 1478979 1529137569 7008.jpeg image 1 image 2 НЦАОМ  imagelviv

 

  
 
Персональна заява для участі у ХIХ Всеукраїнській конференції-конкурсі науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях»