volodymyr bilinsky

Сьогодні представники Товариства «Знання» Украіни, Національноі спілки письменників Украіни, Спілки офіцерів Украіни, інших організацій з глибоким сумом попрощалися з провідним світочем знань Украіни, талановитим письменником, лауреатом літературноі преміі імені Івана Франка, глибоким дослідником і відкривачем невідомоі історіі Украіни Володимиром Броніславовичем Білінським.

Володимир Білінський - автор бетселерів «Украіна-Русь», «Краіна Моксель, або Московія» та «Мокква ординська», які відкривають правду і розвіюють шовіністичні міфи про минуле Росіі.

Від Товариства «Знання» прощальне слово сказав голова правління Товариства Василь Кушерець, а також Василь Василашко як ведучий багатьох його лекційних заходів. Закликали дивитися відеозаписи виступів нашого найкращого лектора на Сайті Товариства «Знання», на лекціі якого йшли відгуки з усього світу. Від НСПУ хилюючі слова сказали про Володимира Білінського Борис Пономаренко, Володимир Петрук, Валентина Козак та інші.

Відзначали діяльність Володимира Броніславовича і як активного, мужнього члена ОУН. Поспівчували родині, побажали царства небесного покійному.

Квіти на могилу відомого українського вченого і просвітника Володимира Іларіоновича Шинкарука. У день народження. Вічна йому пам'ять!

5

 

«Прощай, немытая Россия, страна рабов, страна господ. И вы, мундиры голубые, и ты, им преданый народ». Ці слова Михайла Лермонтова нині на слуху, напевно, у кожного жителя України. Якщо до них додати сучасні оцінки російським агресорам, які лунають по всього світу: «убивці»,«головорізи», «душогуби», «каїни» тощо, то в результаті отримаємо образ Росії, як «імперії зла». Вона накрила нашу країну хвилями ненависті та зла, які, як назвав відомий російський гострослівник, «возбуждают низменные страсти, чтобы русский украинца убивал». Як можна, при цьому, уявляти, що ми є братами «русского народа», з наголосом на слові «менший брат».

МИ вступили у третє тисячоліття нової ери після драматичних подій страшного ХХ століття, його жахів та злочинів світових та континентальних війн, репресивного тоталітаризму, Чорнобильської трагедії тощо. Але це не зупинило реалізації нашої волі та надії і скоро ми радісно відчули торжество Гімна української ідентичності:

В своїй хаті своя й правда
І сила, і воля.

У період сучасної війни діяльність нашої організації перейшла у режим онлайну. Ми намагалися комунікувати з усіма членами нашої організації і постійно спілкувалися . Але протягом п"яти тижнів ми не могли зв"язатися з жодним членом сім'ї нашої співробітниці. І лише вчора, нарешті, нам вдалося вийти на звязок з ними.

Вся Україна живе з певністю у перемозі над російськими загарбниками! Військова перемога не виникає сама по собі. Вона може базуватись лише на перевазі духу. Як й інші перемоги, зокрема, економічні, технічні, культурні тощо.

22 березня весь християнський світ відзначає День 40 Святих.
Сенс цього свята вписується в нинішню нашу реальність. Йдеться про хоробрих і святих українських воїнів, які стійко протистоять сатаністській російської орді. Вони проявляють таку ж воїнську та громадянську мужність відважних витязів, як і воїни із міста Севастії,, не зрадивши ні своєму народові, ні своїй вірі!

З подивом почув, що 71% росіян гордяться війною, яку розв"язала Росія проти України?
Спочатку подумалось, що це фейк, яку запустила російська монопольна урядова пропагандистська індустрія, щоб якимсь чином зберегти Путіна та його брехню.

Я підтримую зв"язки з багатьма донеччанами. Починаючи з колишніми членами футбольних команд гірничих технікумів, так званого, західного і східного і Донбасу (в кінці шестидесятих років минулого століття були такі футбольні турніри, де я брав участь). Тісні зв"язки залишаються і нині з освітянами, просвітянами, відомими вченими Донецької та Луганської областей. На цей час всі вони, з їхніх слів, зазнають величезних фізичних та моральних страждань.

Вибірні побажання та настанови російським загарбникам, які взяті з текстів на українських парканах та плакатах ( лише культурний, інтелігентний варіант)

Російські "олив"яні солдати"! Тікайте з України! Поки вас не перетворили в цинкові гроби!
Темний через російську пропаганду, солдате! Не стріляй по світлим цілям!
Російський солдате! Путін посилає тебе на смерть для себе! Він же людоїд!
Російський солдате! Путін - це "звір із бездни." Він посилає тебе туди ж! На той світ! Ти згоден?
Російський солдате! Невже ти думаєш, що крокувати з Путіним в прірву - це дуже круто?
Російський солдате! А чи ти розумієш, що ти посланий в Україну
для справжнього" вигорання на службі"?