ПЛАН організаційних, культурно-просвітницьких і культурно-освітніх заходів на СІЧЕНЬ 2022 року

Найсвіжіші новини:

30 вересня, у середу, о 15 годині в конференц-зал Товариства "Знання" України відбудеться творча зустріч студентів УСЗ з молодими київськими художниками і бесіда мистецтвознавця та журналіста Людмили Дмитрівни Черватюк про захист культурної спадщини столиці України.

3425Дорогий Василю Васильовичу! Від Товариства "Знання" України сердечно вітаємо Вас як члена президії Товариства, очільника його Київської міської організації, сподвижника творчого освоєння і яскравого висвітлення українського світу, з Днем народження!

Цінуємо Ваші шляхи утвердження істини, інноваційну творчість як лицаря свободи, Ваше наукове-просвітництво в Університеті сучасних знань, в Києві і в ряді областей України! Показова Ваша бурхлива творча, драматургічна діяльність як лауреата Державної літературно-мистецької премії ім. І.П.Котляревського в НСПУ, закладах культури, у Фейсбуці, у житті нашого колективу! Від Ваших книг важко відірватися! Вони надихають на творчість!

Щиро зичимо Вам доброго здоров’я, родинного достатку, світлого мирного неба, намріяного щастя! Хай Ваша сила духу далі сприяє зміцненню і розвитку Незалежної України!

З повагою

Президент Товариства «Знання» України,

президент НАПН України, академік НАН України,

доктор філософських знань, професор

В.Г.Кремень

Голова правління Товариства «Знання» України,

президент Університету сучасних знань,

доктор філософських наук, професор

В.І.Кушерець

Учений секретар Товариства «Знання» України,

письменник,

В.Ф.Василашко

5 вересня 2020 року