70670827 2398469480221075 4870588562585681920 n 1 1Дорога, неймовірна Любове Василівно, який ми раді нагоді поздоровити таку чудову жінку, мудру людину з народинами, подякувати Вам за всі реалізовані прекрасні ініціативи і побажати хай Вам стане сил і здоров'я провести ще багато прекрасних достойних імпрез, обіймаємо і бажаємо вам Перемоги і радісної співпраці!

kucherШановний Василю Івановичу! 

Щиро вітаємо від Товариства «Знання» України Вас, відомого вченого і громадського діяча, голову правління Товариства «Знання» України, виконуючого обов’язки ректора УСЗ, лауреата Міжнародної премії імені Володимира Винниченка, головного ведучого лекційних заходів Товариства, з Днем народження! 

Раді відзначити, що Ви багато зробили і робите для розвитку науки і освіти в Україні, неухильного вдосконалення наукового просвітництва, утвердження українства і української ідентичності, неухильного посилення національно-патріотичного виховання громадян України, насамперед молоді, для зміцнення Української держави, її належного захисту від агресії рф!

Сердечно бажаємо Вам, Вашій родині доброго здоров’я, великого людського щастя, здійснення сміливих планів і задумів, досягнення нових звершень задля употужнення, захисту і Перемоги України!
З повагою – 

Президент Товариства "Знання" України,
академік НАН України і академік НАПН України
В.Г.Кремень

Учений секретар Товариства
"Знання" України В.Ф., письменник, заслужений журналіст України
В.Ф.Василашко