Американська компанія Space Worke розробила метод «терапевтичного оципеніння» - введення людини в летаргічний сон для тривалих міжпланетних перельотів. Такий метод, за якого сон може тривати від 90 до 180 днів, часто фіксується у фантастичних фільмах.

Автор замітки на цю тему Влад Кулієв у «Новинах науки і техніки» констатує, що під час підготовки місій для польоту на Марс дуже велика увага приділяється психологічному аспектові, бо команда має пробути у замкненому просторі декілька років. У будь-який момент можуть виникнути конфліктні ситуації, в результаті яких може статися загроза не лише успіху місії, але й життю членів екіпажу.

Цю проблему повністю вирішує введення людини в тривалий сон. 

Не зважаючи на те, що розроблена американська технологія має багато переваг, слід зважити й на її недоліки. Одним з них є те, що, навіть перебуваючи в стані сну, космонавту потрібно харчуватися, щоб підтримувати життєві сили.

Вчені Space Works запропонували вводити в організм через внутрішні судини поживні речовини, які задіють електричні стимулятори і змусять мускули скорочуватися, попереджуючи таким чином втрату фізичних сил.

Після прибуття космонавтів на Марс припиниться інгаляція газу і члени екіпажу прокидатимуться.