Періодичне очищення судин украй необхідне нашому організмові, Воно допомагає позбутися холестеринових згустків, токсинів та алергенів, підвищує еластичність стінок судин. Чистити судини можна різними способами – від народних засобів до лазерних процедур. Одним із найстаріших і дієвих способів очищення судин є настій часнику і лимона з додаванням меду. Кожен із цих продуктів окремо досить корисний. В результаті отримуємо «гримучу суміш».

Абсолютна більшість сільськогосподарських виробників (70%) виступають проти скасування мораторію на продаж землі в Україні. 56% аграріїв проти ринку землі як такого, ще 14% вважають, що ринок землі варто запроваджувати, але не зараз, лише 13% опитаних підтримують ідею продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні, тоді як решта 17% аграріїв не змогли відповісти на дане питання. Про це свідчать результати опитування, проведеного серед сільгоспвиробників агенцією «AgriSurvey» у травні 2015 року.

У світі існує закон, суть якого полягає в тому, що ніщо не залишається без змін. Тобто, якщо щось десь не покращується, то там буде погіршення, хочемо ми того, чи ні. Біль і дискомфорт не проходять самі. Звичайно, якщо розглядати короткий період часу – тиждень, місяць, квартал – тоді можна побачити, як біль або дискомфорт в якійсь частині тіла поступово (і ненадовго) проходить. Але якщо розглянути період більший. – рік або два, то побачимо, як стан цієї частини тіла чи здоров'я взагалі поступово або швидко погіршується, незважаючи на періодичні поліпшення.

Не так давно американська компанія Da Vinci Surgery опублікувала в мережі Інтернет відео операції із зашивання маленької виноградинки. Ролик – черговий тріумф людського розуму. Робот-хірург робить свої маніпуляції над маленькою виноградинкою з пошкодженою шкіркою. Ретельно, але швидко й чітко машина пришиває її до плоду, делікатно виконуючи кожен стіжок, що слідів пошкодження винограду майже непомітно.