За свою благодійну діяльність і співпрацю з дитячим будинком «Надія» компанія «Сингента» стала лауреатом ІІ Національного конкурсу «Благодійна Україна-2013» у номінації «Благодійник – середній бізнес».

Метою Національного конкурсу «Благодійна Україна» є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва в Україні, поліпшення якості комунікацій між благодійниками та отримувачами допомоги, створення додаткових можливостей для їхнього продуктивного діалогу.

Другий Національний конкурс «Благодійна Україна – 2013» стартував 16 квітня 2013 року. Загалом на адресу Оргкомітету надійшло 227 заявок. Серед учасників конкурсу – соціально відповідальний бізнес, громадські та благодійні організації, фізичні особи, дитячі і молодіжні колективи, ініціативні групи, засоби масової інформації тощо.

Національна конкурсна комісія, яка складалася з 7 чоловік та 14 зовнішніх експертів, оцінювала конкурсантів за олімпійським принципом: експерти опрацьовували роботи і присвоювали їм відповідні місця. Лауреати конкурсу – це благодійники, які посіли перше, друге і третє місця за результатами оцінювання.

«Нам дуже приємно, що благодійну діяльність компанії «Сингента» відзначили на національному рівні і нашу суспільно корисну роботу визнали однією з найефективніших. Ми з упевненістю можемо сказати, що «Сингента» й надалі сповідуватиме принципи соціальної відповідальності та працюватиме на благо суспільства», - зазначила менеджер з організації внутрішніх заходів і проектів компанії «Сингента» Олена Федько.

«Сингента» (Syngenta) — одна з провідних компаній світу, у якій працює 26 000 фахівців у понад 90 країнах світу задля досягнення однієї мети: розкрити потенціал рослини. Завдяки передовим науковим знанням, глобальним дослідженням та зобов'язанням перед клієнтами компанія допомагає збільшувати врожайність сільськогосподарських культур, захищати навколишнє середовище та покращувати здоров'я і якість життя.