obl amosov2 print

Кушерець В. Людина, яка випереджає час: матер. лекції до 100-річчя від дня народження М. М. Амосова / Василь Кушерець. – К.: Знання України, 2013. – 35, [1] с.

Говорити й писати про Миколу Михайловича Амосова, видається, просто, водночас – важко. Він – Людина з великої літери, геній, як лікар-хірург, геній, як дослідник, і не менший геній, як письменник. А ще в нього безліч лише йому притаманних гідностей, не зовсім зрозумілих для багатьох – способу життя, вираження думок, мислення, трудової діяльності. А ще неповторні ставлення до життя, оцінка ним буття людини, розвитку суспільних відносин і суспільних цінностей, його філософський підхід до взаємостосунків особистостей, до влади та її завдань стосовно діяльності.
Писати про Людину, яка після Ярослава Мудрого за проведеним рейтингом визнана другою в Україні видатною особою, надзвичайно відповідально.

Спробуємо розповісти саме про нього – Людину з великої літери – Миколу Михайловича Амосова, який зоставив величезний спадок, яким нам потрібно розпоряджатися, робити висновки і пам'ятати цю Людину – мислителя, творця, невтомного лікаря не лише тіла, а й душі.

Замовити книгу можна тут: 

http://znannia.info/