План лекційних заходів на березень 2020 року

Найсвіжіші новини:

Лекційні заходи Товариства "Знання" України, передбачені планом на 17-31 березня ц.р., у зв'язку із заходами протидії загрозі коронавірусу відміняються і, по змозі, будуть пізніше проведені, про що громадськість повідомимо додатково.

8523697114

Від імені Товариства "Знання" України сердечно вітаємо усіх українських лікарів, сіячів медичних знань з Днем медичного працівника! Як здоров’я головне для людей, так і лекції про здоров’я завжди були найголовніші, наймасовіші для слухачів!

Знаменно, що світочами знань в Україні були такі світила в медицині, як Олександр Богомолець, Володимир Філатов, Микола Амосов, Олександр Шалімов. Одним з перших очільників Товариства був видатний медик, засновник української школи ендокринологів. академік Василь Комісаренко.

Особливо актуальні медичні знання під час епідемій і ворожих агресій, як і тепер, коли для порятунку людей лікарі нерідко ризикують власним життям. Нині українські лікарі діють активно і мужньо. Велика їм дяка! Широ бажаємо усім медикам, громадянам доброго здоров’я, рятунку від епідемій, мирного неба в Україні!

Президент Товариства «Знання» України,

президент НАПН України, академік НАН України,

академік НАПН України

В.Г. Кремень

Голова правління Товариства «Знання»

України, президент Університету сучасних знань,

член-кореспондент НАПН України,

доктор філософських наук, професор,

заслужений діяч науки і техніки України

В.І.Кушерець

Учений секретар Товариства «Знання» України,

письменник, заслужений журналіст України

В.Ф.Василашко

21.06.2020 року.