11 жовтня у Зоряній залі Київського планетарію за сприяння U.S. Embassy Kyiv Ukraine в рамках святкування Всесвітнього тижня космосу відбулася зустріч з американською астронавткою Гайдемарі Стефанишин-Пайпер (Heidemarie Stefanyshyn-Piper).

У Товаристві «Знання» України відбувся круглий стіл на тему «Новеліст світового рівня. Сучасна українська література через призму новелістики Михайла Коцюбинського».

У ВГО Товариство «Знання» України продожувала роботу консультаційна школа Проектної групи Віктор Тиркала.

Чергове заняття присвячене питанням сучасних трендів розвитку регіонів України, зокрема конкретно практиці роботи територіальних громад та вже організованих на їхніх теренах підприємств.

На черговому засіданні розмовного клубу, що відбувся у конференц-залі Товариства «Знання» України, йшлося про міжнародний туризм. Організатори клубу запросили на розмову головного редактора журналу «Міжнародний туризм» Олександра Горобця.

24-30 березня у м Торунь (Польща) відбувся Чемпіонат світу з легкої атлетики.Три представники з України завоювали бронзові медалі. У напівмарафоні. Це спортсмени у поважному віці - 75-79 років.Ось ця славна трійка - Дмитро Лебедєв, Василь Крупський і Олександр Ніщук.