Про сирійські проблеми говорив на зустрічі в Товаристві «Знання» України заступник голови Курдської громади в Україні, кандидата юридичних наук Рустам Алоян.

«Нас делают соучастниками преступного убийства многих тысяч людей. Каинову печать хотят поставить на целом народе. На ста сорока миллионах граждан»

«Мы, украинцы, инши, – как-то сказал мне украинский друг. – Неужели не видишь?».

Об'єднана опозиція на чолі з Навальним — проект мародерський.

До відмінностей, що існують між Україною і Росією й збільшуються з кожним днем, звикли не всі. Обговорював з одним френдом ситуацію в російській журналістиці. Він посилався на свій досвід. Довелося сказати, що він подібний до співробітника паризької газети середини тридцятих років, який судить про звичаї преси третього рейху, вважаючи, що вони такі ж, як у Франції.

▪ Відділ історії зарубіжної філософії та відділення релігієзнавства

Інституту філософії імені Г.С.Сковороди Національної академії наук України (Київ, Україна)

▪ Бібліотека К’єркегора (імені Едни та Говарда Хонгів) Коледжу імені св.Олафа (Нортфілд, США)

Центрально-європейський науково-дослідний інститут Сьорена К'єркегора (Нітра, Словаччина)

Кафедра філософії Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка (Полтава, Україна)

Кафедра філософії Університету сучасних знань (Київ, Україна)

▪ Ужгородська українська богословська академія ім. святих Кирила і Мефодія – Карпатський університет імені Августина Волошина (Ужгород, Україна)

▪ Центр розвитку особистості «HUMANUS» (Пловдив, Болгарія)

Товариство “Знання” України (Київ, Україна)

Благодійний Центр «Практична філософія» (Київ, Україна)

Інформаційний лист

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь

В ювілейній міжнародній науково-практичній конференції

«Сьорен Кєркегор в наш час:  проблеми та перспективи розвитку сучасної філософії та релігієзнавства»

(до 200- річчя від дня народження видатного датського мислителя Сьорена К’єркегора)

 

Конференція відбудеться 34грудня 2013 року

 

Київ - 2013

ph 4028 серпня 2013 року в Товаристві "Знання" України відбулася презентація енциклопедичного довідника «Зелений клин» (українською мовою) російського ученого українського походження, кандидата історичних наук, одного з керівників української громади в Примор'ї Чорномаза В'ячеслава Анатолійовича.
В'ячеслав Черномаз розповів, як живуть і працюють етнічні українці на Далекому Сході, як в умовах відсутності державних навчальних закладів з українською мовою викладання стараються берегти і розвивати національні традиції, не забувати мову предків, підтримувати зв'язки з Україною. Гість подякував за допомогу і підтримку українським колегам, зокрема колишньому генеральний консулу України у Владивостоці, українському історику Олександру Петровичу Данильченку, доктору історичних наук Сергійчуку Володимиру Івановичу. В'ячеслав Черномаз відповів на запитання присутніх, зокрема про Міжнародний форум української діаспори у Львові, в якому взяв участь разом з іншими представниками громадських організацій етнічних українців у РФ.