12 червня 2019 року в конференц-залі Київського планетарію ВГО Товариство «Знання» України відбувся День відкритих дверей Університету сучасних знань і Київського колледжу УСЗ.

Немов би свято, відбулося підведення підсумків переможців Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу "Зерна доброти".

Цей конкурс проходить не перший раз, метою якого є відкриття нових талантів з написання віршів, даючи можливість проявити себе в ролі молодого поета всім бажаючим учням та студентам.

У конференц-залі Товариства «Знання» України відбулося підбиття підсумків Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу «Зерна доброти». Свято під таким девізом проходить не вперше. Його організатори Товариство «Знання» України і Університет сучасних знань. Цьогоріч на конкурс подано близько сотні творів. Їхні автори - учні шкіл, студенти коледжів, інших навчальних закладів із більшості областей України. Найбільше представлена Київська область.

У Товаристві «Знання» України» підведено підсумки й нагороджено переможців Всеукраїнського поетичного конкурсу «Зерна доброти»

Пропонуємо  виступ Голови правління Товариства «Знання» України Василя Кушерця

Слова із віршів Івана Франка, про нього, як видатного українця - Каменяра Духу і Сили Волі, 26 травня звучали у Києві на площі Івана Франка, біля театру, що носить його ім’я. Це день пам’яті Івана Франка, проведення в Україні традиційного фестивалю «Країна Франкіана».

Чергове засідання розмовного клубу «Українських вечорниць» його учасники присвятили темі українських народних традицій, українському гумору, виконанню власних літературних творів.

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка з 22-го по 24 травня проходить заключний етап ІУ Міжнародного проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи».  Серед співзасновників – Товариство «Знання» України.

Відкрила конкурс народна артистка України Лариса Хоролець.

На базі Університету сучасних знань і Київського коледжу УСЗ відбулося засідання круглого столу, на якому обговорювалася актуальна тема «Редактор: вимоги часу та технічні інновації». Його безпосередніми організаторами виступили Український мовно-інформаційний фонд НАН України, Загальноукраїнський центр словникарства, ВГО Товариство «Знання» України, Університет сучасних знань і Київський коледж УСЗ.

 У ВГО Товариство «Знання» України відбулися відкриті лекції для викладачів, студентів УСЗ і коледжу, активістів товариства.

25 квітня біля Верховної Ради зібралися представники регіонів України, кияни усіх вікових категорій - не байдужих до мовного питання. В руках різного змісту гасла: « «Поки живе мова – живе народ», «Закон про українську мову – питання національної безпеки». «Мова об’ єднує» та інші.

Чорнобильська трагедія ще довго нагадуватиме людям про грізну силу атома. Прекрасна чорнобильська природна зона лісів, озер і лук, реліктових тварин і рослин стала Чорнобильською зоною, небезпечною для проживання людини.

У Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відкрилася Тридцять п’ята міжнародна спеціалізована виставка  «ОСВІТА ТА КАР’ЄРА – 2019». Час роботи виставки 12-13 квітня 2019 року.

Організовує та проводить захід Товариство «Знання» України за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

У Київський планетарій завітали учні та студенти столичних шкіл та вузів. Щороку тут відзначають Всесвітній день авіації і космонавтики (Міжнародний день польоту людини в космос).

Відомий правозахисник і публіцист Василь ОВСІЄНКО відзначив своє 70-річчя.

У день народження Василя Овсієнка в Музеї шістдесятництва відкрилася виставка "Людина, яка всім потрібна". Того ж дня у столичному Будинку актора відбувся ювілейний вечір "Життя як покута".