Журнал у 1923 році вийшов під назвою «Знаття». До його створення причетні багато видатних особистостей, таких як Олександр Шумський, Володимир Затонськитй, Микола Бажан, Микола Скрипник, Василь Еллан-Блакитний та багато інших. На сторінках журналу публікували свої наукові та науково-популярні твори академіки, член-кореспонденти, доктори та кандидати наук, аспіранти, дослідники з різних галузей знань.

4 липня 2018 року завершила роботу Перша Всеукраїнська конференція Громадської ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України.

Упродовж двох днів відбулося пленарне засідання, на якому виступив голова правління Товариства «Знання», член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, заслужений діяч науки і техніки України, голова Спостережної ради Громадської ради Василь Кушерець, який сказав про значення участі громадськості у вирішенні питань, пов’язаних із мінеральними ресурсами. Він зазначив, що Україна багата на мінеральні ресурси, але не всі вони використовуються, а ті, що розробляються, не скрізь експлуатуються із дотриманням норм безпеки, часто не відбувається відновлення після видобутку копалин.

У планетарії Товариства «Знання» України 3 липня 2018 року розпочала роботу Перша конференція Громадської ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України.

Громадська рада створена в цьому році, зважаючи на надважливість потенціалу надр України в економічному її зміцненні, розв язанні досить гострих екологічних питань при їх використанні.

26.06.18 у Товаристві "Знання" України презентували журнал "Київ" головний редактор Теодозія Зарівна і один із засновників цього видання (1983) і авторів Юрій Мушкетик. Це - в ряду попнредніх презентацій тут української літератури, культури видавництвами "Просвіти", НСПУ "Український письменник", "Либідь", "Веселка", зустрічами з І.Дзюбою, Д.Павличком, І.Драчем, Ю.Мушкетиком, М,Жулинським, Ю.Барановим, М.Сидоржевським, П.Мовчаном, П.Осадчуком, Л.Голотою, П.Перебийносом, Я.Гояном, О.Бакуменком, В.Куйбідою, С.Жаданом, В.Женченком та іншими.

На урочистих зборах Київської Національної спілки журналістів України, присвячених Дню журналіста України, грамоти Київської організації Національної спілки журналістів Ураїни голова спілки Микола Сорока вручив голові правління Товариства «Знання» України, члену Національної спілки журналістів України Василю Кушерцю і головному редакторові журналу "Я - САМ(А)" Тетяні Кондратенко, яка співпрацює з Товариством «Знання» України» за вагомий внесок у примноження духовного потенціалу українського суспільства, за вірність ідеалам правди і добра.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України.

6.06.2018 р.

Під такою назвою в Україні пройшов 3-ій міжнародний проект-конкурс за ініціативою міжнародної ліги «Матері і сестри – молоді України» за сприяння Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного музею Тараса Шевченка, Національної ради жінок України, Товариства «Знання» України.

У Зоряній залі Київського планетарію Товариства «Знання» України 18 травня 2018 року відбувся велелюдний захід – підбиття підсумків Першого всеукраїнського поетичного конкурсу «Зерна доброти», започаткованого Товариством «Знання» України і Університетом сучасних знань.

Про важливість мати ораторські здібності майбутнім юристам, менеджерам, філологам, журналістам, усім викладачам, політичним діячам говорив на лекції у Товаристві «Знання» України. Віктор Середа, кандидат юридичних наук, прокурор у відставці, в.о.доцента Університету сучасних знань. Тема його лекції сформована таким чином: «Ораторські здібності як риса успішності сучасника».

За сприянням Товариства «Знання» України 3 травня 2018 року відбулося засідання Громадської ради з питань мінеральних ресурсів, створеної за ініціативою директора науково-просвітницького центру інвестиційно-геотоксикологічної експертизи Товариства «Знання» України, доктора геолого-мінералогічних наук, почесного розвідника надр, експерта з питань мінеральної сировини RAW MATERIALS SUPPLY GROUP - EXPERT GROUP the EUROPEAN COMMISSION Володимира Пунька.

Київський планетарій Товариства «Знання» України 4 квітня 2018 року відвідали учасники Всеукраїнської олімпіади з астрономії, що приїхали до столиці з усіх регіонів України. Тут вони переглянули найновіші фільми про небесні світила, всесвіт, відповідали на запитання, які підготувала для них спеціальна комісія, члени якої вивчатимуть та оцінюватимуть відповіді. та визначатимуть кращі.

image 0 02 04 0b0abd374f0ce52827244dd0917aa191c5ffc3021ef93b854e8b06a44d0bdf97 VУ Гореницькій загальноосвітній школі I-III ступенів, де відбувався районний семінар керівників закладів освіти Києво-Святошинського району, на якому обговорювалося питання комплексного підходу керівника закладу освіти до управління інноваційними процесами в умовах нової української школи, виступив представник Товариства «Знання»України, член Національної спілки журналістів України, редактор, старший викладач Київського коледжу Університету сучасних знань Петро Швець.

Всеукраїнська науково-просвітницька конференція «Україна. Філософія космічних орбіт», присвячена Всесвітньому дню планетаріїв, розпочала роботу 21 березня в м. Переяслав-Хмельницькому. Тут в Державному педагогічному університеті ім. Г. Сковороди пройшло засідання круглого столу, яке відкрив ректор, академік НАПН України, доктор історичних наук, професор Віктор Коцура.

20-річчя ігрового журналу-газети «Я Сам(а)» і випуск чергового 317 номера відзначено в планетарії Товариства «Знання» України в рамках широкої зустрічі редактора-видавця Тетяни Кондратенко, членів редколегії - голови правління Товариства «Знання»України Василя Кушерця, ученого секретаря правління Товариства Василя Василашка і доктора філософських наук Світлани Садовенко з читачами, яких зібралося немало з Києва, Київської та інших областей.