У День рідної мови 21 лютого 2018 року студенти Університету сучасних знань, Київського коледжу університету, працівники Товариства зібралися у конференц-залі, де відбулася зустріч з директором видавництва «Веселка» Олексієм Бондаренком і головним редактором Іриною Бойко.

Лектор Товариства «Знання» України начальник відділення психологічної реабілітації Національного шпиталю в м. Києві Тетяна Та ран виступила з темою «Психологічна травма у гібридній війні».

Журналу для дітей і про дітей, який редагує і видає Тетяна Кондратенко, виповнилося 20 років. Членами редколегії цього цікавого й популярного видання є голова правління Товариства «Знання» України Василь Кушерець й учений секретар Василь Василашко.

Про Європейський вибір України та деякі проблеми процесу входження в співдружність говорили лектори Товариства «Знання» України Сергій Шергін, головний науковий співробітник Інституту всесвітньої історії НАН України, голова науково-методичної ради з міжнародних відносин, доктор політичних наук, професор, заслужений працівник світи України, і Василь Ткаченко, науковий співробітник Інституту всесвітньої історії НАН України, доктор історичних наук, професор, член-кореспондент АПН, в лекторії Товариства «Знання» України «Думка вченого» 21 грудня 2017 року.

Актуальний і корисний захід відбувся 6 грудня 2017 року в конференц-залі Товариства «Знання» України - Всеукраїнська науково-практична студентсько-учнівська конференція на тему: «Права людини: історія та сучасність», яку організували Товариство «Знання»України і Університет сучасних знань.

Так організатори назвали театралізований мітинг-реквієм, що відбувся 26 листопада 2017 року в планетарії Товариства «Знання» України, присвячений пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Автор сценарію Василь Неволов.

На вечорі звучала пісня «Голодомор» на слова В. Василашка, композитора О. Богомоленка у виконанні заслуженого артиста України Віктора Кавуна, гурт хору «Чумаки» виконав пісні.

З промовою про роботу Товариства в намрямі вивчення та осмислення Голодомору, видання та поширення книг на цю тему виступив голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Василь Кушерець.

Дружківська міська організація Товариства «Знання» України провела у Центрі психосоціальної підтримки населення «Наснага» засідання круглого столу за темою: «Незаконне стягнення боргів за банківськими кредитами або як переселенці можуть відстояти свої права».

Досить цікавою стала творча зустріч талановитого поета, автора 7 збірок поезій, заслуженого юриста України, народного депутата 5-го та 6-го скликань, очільника Народного Руху, мера Львова (1998-2002), президента Всеукраїнської асоціації магістрів держуправління (з 2000). міністра регіонального розвитку та будівництва (2007–2010), професора Вищої школи (2003, Варшава), почесного доктора ЛНУ ім. І.Франка (2000), президента Національної академії держуправління при Президентові України Василя Степановича Куйбіди у Товаристві «Знання» України 13 листопада 2017 року.

Творча зустріч студентів Університету сучасних знань, Київського коледжу університету, викладачів та працівників Товариства з головним редактором газети «Слово Просвіти» Всеукраїнського товариства «Просвіта» Любов’ю Василівною Голотою, відомою українською письменницею і поетесою, членом Національної спілки письменникеів України, членом Комітету з Національної премії імені Тараса Шевченка, лауреатом Шевченківської премії, викликала жвавий інтерес.

У Київському планетарії Товариства «Знання» України 31 жовтня відбулося осіннє свято для юних киян «Ходить гарбуз по городу…».

Свято відкрив вступним словом голова правління Товариства «Зннання» України, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки Василь Іванович Кушерець.

Він зазначив, що в традиціях українського народу відзначати свято гарбуза, який символізує достаток, багатство, повноту життя Це етнічне дійство, що було присутнє у багатьох місцевостях України, сакральний зміст його вміщується в відомій українській поговірці-казці «Ходить гарбуз по городу, питається свого роду. Ой чи живі, чи здорові всі родичі гарбузові?...». Це висловлювання символізувало єднання роду, сім’ї. В старину прізвище Гарбуз давали людям статечним, з достатком.

Про це детально йшлося нещодавно на лекції–дискусії в конференц-залі Товариства «Знання» України. З лекцією на тему «Проект-2025. Побудова потужної української держави: міф чи реальність?» виступив президент Міжнародного союзу «Новий спосіб життя», віце-президент Міжнародної академії «Інноваційні технології», автор низки книг на теми нового способу життя та державного облаштування, пошуку шляхів прогресу української держави, реформування найважливіших галузей господарських комплексів України Анатолій Корнієнко.

Тренінг на тему «Сучасний лідер, управлінець, підприємець: основні орієнтири» 21 вересня відбувся у конференц-залі Товариства «Знання» України для студентів коледжу Університету сучасних знань, яві вивчають економіку, менеджмент і видавничу справу.

У Товаристві «Знання» України 20 червня 2017 року відбувся круглий стіл на тему ««За» і «Проти» ринку землі в Україні: закордонний досвід та вітчизняні реалії».

До участі в ньому запрошені колишній Генеральний консул Словаччини в Україні, радник Прем’єр-міністра України Олександр Шкурла і голова Представництва Торгово-промислової палати Грузії, радник Українського кредитно-банківського союзу, кандидат економічних наук Георгій Сігуа.