У Товаристві «Знання» України стартував новий проект – «Конституційний клуб».

Перше засідання круглого столу «Що таке конституційна просвіта громадян і для чого вона потрібна?» відбулося 23 жовтня.

В Національній академії педагогічних наук України розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Велет українського слова», що присвячена вшануванню пам‘яті видатного українського просвітника Пантелеймона Куліша в рік 200-річчя його народження, окресленню шляхів використання його спадщини в сучасній освіті, просвітництві і суспільному житті України загалом.

8 жовтня відбулася зустріч президента НАПН України України, президента Твариства "Знання" України Василя Кременя з делегацією Республіки Польща.

Група учених 25 червня 2019 року взяла участь в економічному тренінгові на тему «Економічні стрибки в історії України», шо відбувся в конференц-залі ВГО Товариство «Знання» України.

Лекцію на таку тему прочитав доктор богослов’я, лектор ВГО Товариство «Знання» України» Віктор Веряскін.

У його виступі йшлося, зокрема про те, що віруючі не завжди вірно трактують смисл святості. Кажуть, що свята вода, коли потрібно говорити, що вода освячена, земля освячена і це стосується багатьох подібних випадків.

Лекцію на тему «Секрети лімфатичної системи та її очищення» прочитала лікар Ніна Смирнова.

Лімфатична система досить розгалужена в організмі людини. Її вага сягає 5 кг. Система капілярів, потовщень відповідає за насичення всіх органів організму необхідними мікроелементами, солями та видалення небажаних.

Нині 26.04.19 лекцію на таку тему прочитав у ВГО Товариство "Знання" України доктор богослов'я, провідний лектор Товариства Віктор ВЕРЯСКІН.

У Товаристві «Знання» України відкрився новий лекторій: «Легендарні світочі української науки». Вестиме його Василь Шендеровський, доктор фізико-математичних наук, директор науково-просвітницького центру Товариства «Знання» України. Він відкрив сотні імен незаслужено забутих учених України.

На черговій лекції лікаря Ніни Смирнової у ВГО Товариство «Знання» України йшлося про захворювання підшлункової залози, яке за медичною термінологією називається панкреатитом.

12-13 квітня 2019 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український дім" працювала найбільша в Україні міжнародна виставка "Освіта та кар'єра" і "Освіта за кордоном".

У ВГО Товариство «Знання» України 10 квітня 2019 року відбулося засідання нещодавно створеного клубу правників, на якому обговорювалася тема «Корупція і хабарництво» за участю студентів і викладачів юридичних дисциплін Університету сучасних знань та Київського коледжу УСЗ.

В лекторії «Здоров’я» ВГО Товариство «Знання» України прочитала цікаву чергову лекцію лікар Ніна Смирнова.

Йшлося про вуглеводи, клітковину та жири.