86501352 2086154018195145 8347656590639235072 nВід Товариства «Знання» України сердечно вітаємо Олега Гриніва, відомого сіяча наукових знань Товариства «Знання» України, зі славним 80-річчям!

Високо цінуємо Олега Івановича як доктора наук, професора і поета за діяльну участь в національно-патріотичному вихованні громадян!

Олегу Гриніву присвоєне звання Почесного професора Університету сучасних знань Товариства, він нагороджений Почесною грамотою Товариства.

Хай благословиться Вам, шановний Олеже Івановичу, на добре здоров’я, велике людське щастя, родинні статки! Мирного неба і нових звершень Вам в ім’я розвитку України!

Президія правління Товариства «Знання» України

20 лютого 2020 року.

14694788 images 1872424688Шановна Любове Василівно ЛАВРІНЕНКО!

Сердечно вітаємо Вас як активіста, культуролога Товариства "Знання" України з Днем народження!

Цінуємо Вашу невтомну, корисну культурно-просвітницьку діяльність в Товаристві, зокрема щодо організації Центру вільного спілкування "Діалог"! Щиро бажаємо Вам доброго здоров'я, святкового настрою, великого щастя, мирного неба, нових творчих успіхів! Правління Товариства "Знання" України.

13 лютого 2020 року.

Від Товариства «Знання» України щиро вітаємо творчий колектив журналу іноземної літератури «Всесвіт» із 95-річчям від дня заснування!

Дуже важливо, що протягом десятиліть завдяки «Всесвіту» ми знайомимося з важливими міжнародними подіями і світовим літературним процесом, з кращими здобутками української перекладацької школи.

Цей феномен-часопис, в розвиток якого вклали талант і душу видатні діячі української культури, став унікальним джерелом знань і культурного досвіду для багатьох поколінь читачів у нас і за кордоном. Дякуємо творцям «Всесвіту» за натхненну працю, щиро бажаємо нових творчих успіхів в ім’я мирного, культурного розвитку України!

Правління Товариства «Знання» України

kuser

Шановний Василю Івановичу!

Від президії Товариства «Знання» України сердечно вітаємо Вас з Днем народження! Президія високо цінує Вашу діяльність як голови правління Товариства «Знання» України, президента Університету сучасних знань, члена-кореспондента НАПН України, професора, доктора філософських наук, вмілого організатора нового наукового просвітництва, людини щирої душі. Зичимо Вам відмінного здоров’я, святкового настрою, великого щастя, невичерпної енергії, мирного неба, нових творчих звершень в ім’я подальшого розвитку України!

Президент Товариства «Знання» України,
президент НАПН України, академік НАН України В.Г.Кремень

Учений секретар Товариства «Знання» України,
Заслужений журналіст України В.Ф.Василашко.

1 лютого 2020 року