116133915 1457243014468351 5029107425783775711 nДорогий Іване Михайловичу! Від Товариства "Знання" України, освітян країни сердечно вітаємо Вас з Днем народження! Високо цінуємо Вас як всесвітньо відомого сіяча знань про Україну, правозахисника радянських часів, академіка НАН України, Героя України, видатного вітчизняного вченого і діяча культури, другого Міністра культури України, талановитого письменника, мужнього борця за розвиток і утвердження української мови!

maxresdefault

Сердечно вітаємо члена президії Товариства «Знання» України, директора видавництва «Знання України», члена правління Товариства, шановного Анатолія ХАРЛАНА з Днем народження!

Важливо, що Ви, Ваш колектив випускаєте дуже важливу і цікаву наукову, науково-популярну, художню літературу, а також підручникові і довідкові видання. Про це йдеться в соціальних мережах. Добре, що за дотримання правил безпеки актуальні дослідження видаються і під час коронавірусу. Щиро бажаємо Вам, дорогий Анатолію Андроновичу, щедрого здоров’я, святкової радості, мирного неба, сімейного благополуччя, великого щастя, нових досягнень у Вашій діяльності задля України!

З повагою -

президент Товариства "Знання" України,

президент НАПН України, академік НАН України

В.Г.Кремень

Голова правління Товариства "Знання" України,

президент Університету сучасних знань,

член-кореспондент НАПН України доктор філософських наук, професор

В.І.Кушерець

Учений секретар Товариства "Знання" України,

письменник, заслужений журналіст України

В.Ф.Василашко

22 липня 2020 року.

Від імені президії Всеукраїнської громадської організації Товариство «Знання» України сердечно вітаємо сіячів наукових знань, освітян, усіх громадян країни з 30-річчям Деклараціі про державний суверенітет України!

Члени Товариства, освітяни гаряче вітали прийняття цієї Декларації як перший крок до проголошення незалежності України! Ми і нині щиро підтримуємо вшанування цієї знаменної дати на засіданні Верховної Ради України дев’ятого скликання!

 

ргкШановний Павле Михайловичу!

Щиро вітаємо Вас як невтомного і славного очільника Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка з Днем народження!

Високо цінуємо Вас у дружньому Вам "Знанні" як талановитого поета, лауреата Шевченківської премії, відомого громадського діяча, активного сіяча знань, борця за утвердження української мови!

Бажаємо Вам, Павле Михайловичу, святкової втіхи, доброго здоров'я, намріяного родинного щастя, мирного неба і нових досягнень задля зміцнення і розвитку України!

З повагою -

президент Товариства "Знання" України,

президент НАПН України,

академік НАН України В.Г.Кремень

Голова правління Товариства "Знання" України,

президент Університету сучасних знань,

член-кореспондекнт НАПН України В.І.Кушерець

Учений секретар Товариства "Знання" України,

письменник, заслужений журналіст України В.Ф.Василашко

15.07.2020 р.